top of page
photo1681682804.jpeg

KURUMSAL

Konaklarımızda birbirinden farklı dekor ve dizayna sahip 32 standart oda, 4 süit oda olmak üzere 36 oda bulunmaktadır. Odalarımızın tümünde Duş kabini Banyo, WC, Ücretsiz WIFI, Klima, Saç Kurutma Makinesi, Televizyon, Merkezi Isıtma, 24 Saat Sıcak Su Sistemi bulunmaktadır.

Tesisimiz iki adet kapalı bir adet açık restorana sahiptir. Ana restoranımız kapalı alanda 60 kişilik, ikinci restoranımız kapalı alanda 40 kişilik, açık restoranımız 50 kişilik kapasiteye sahiptir.

Tesisimiz Yerli ve Yabancı Tur Şirketleriyle yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Tur Kafilelerinden yüksek beğeni ile geri dönüş almaktadır. Kurumsal Tur Firmaları, Acenteler ve Şirket Çalışanları (Pazarlamacı) iş ortaklarımızın yüksek oranda memnuniyetini kazanmaktayız.  Sektöründe Lider Firmalarla çalışmakta ve bu konuda bölgede en çok tercih edilen tesis olmaktayız.

Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemekleri geleneksel ev yemekleri olarak hazırlanıp siz değerli misafirlerimizin beğenisini toplamaktadır. Tur kafilemize hitap edecek şekilde damak tatlarına uygun, alışık oldukları

lezzetleri de sunmaya özen gösteriyoruz.

Tesisimizde Kahvaltı ve Akşam yemekleri açık büfe olarak hazırlanmaktadır.

Tesisimiz genel talep üzerine büyük oranda Yarım Pansiyon ve Oda Kahvaltı olarak hizmet vermektedir.

 

Kurumsal Fiyatlandırma Ve Bilgi Talepleri İçin

MURAT ŞAHİNÖZ         0(532)323 09 25

OĞUZHAN ŞAHİNÖZ  0(542)112 61 78

bottom of page