top of page
WhatsApp Image 2023-04-18 at 22.20.49.jpeg

HAKKIMIZDA

 

İsmini Osmanlı döneminden günümüze kadar gelmeyi başaran su ve boya kullanılarak yapılan Ebru Sanatından alan konağımız bu sanata duyduğu saygıyı ve hayranlığı her odasına asmış olduğu Ebru görselleri ile göstermektedir.

Ebrulu Konak Safranbolu’da açılmış ve açıldığı günden bu yana siz değerli konuklarına hizmet veren bir konaklar zinciridir. Dört ayrı Osmanlı Konağından oluşturulan tesisimiz kapılarını açtığı günden bu yana hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkartmıştır.1800’lü yılların sonlarına doğru yapıldığı tahmin edilen konaklarımız, UNESCO tarafından Dünya Miras Listesi’ne alınan Safranbolu’da koruma altına alınmış tarihi taşınmazlardan bazılarıdır. Safranbolu’nun en değerli konumuna sahip Konaklarımız, tarihi konumun hemen içerisinde bulunmaktadır. Konaklarımız, Safranbolu’ya gelen yerli ve yabancı konuklarımızın akınına uğrayan ve Safranbolu’nun en değerli müzesi olan ‘’Kaymakamlar Konağı Müze Evi’, Civarı panoramik şekilde izleyebileceğiniz ‘Hıdırlık Seyir Terası’ ve Safranbolu’nun simgelerinden biri haline gelen ‘Cinci Han Kervansarayı’ gibi tarihi alanların hemen yanında bulunmaktadır.

Konağımızda birbirinden farklı dekora sahip 36 oda bulunmaktadır. Odalarımızın tümünde Odalarımızın tümünde Duşakabin Banyo, WC, Ücretsiz WIFI, Klima, Saç Kurutma Makinesi, Televizyon, Merkezi Isıtma, 24 Saat Sıcak Su Sistemi bulunmaktadır.

Tesisimiz iki adet kapalı bir adet açık restorana sahiptir. Ana restoranımız kapalı alanda 60 kişilik, ikinci restoranımız kapalı alanda 40 kişilik, açık restoranımız 50 kişilik kapasiteye sahiptir.

1.jpeg
bottom of page